Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Source
af: Bron

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
