Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར
