Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save
hy: Պահպանել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translation
hy: Թարգմանություն
