Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Source
ka: წყარო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
