Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: Source
uk: Джерело

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Translation
uk: Переклад

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: Add translation
uk: Додати переклад
