Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Source
am: ምንጭ

en: Translation
am: ትርጉም
