Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save
da: Gem

en: Published
da: Udgivet

en: Filters
da: Filtre

en: Source
da: Kilde

en: Multilingual
da: Sprog

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Translation
da: Oversættelse

en: Source language
da: Kildesprog

en: Add translation
da: Tilføj oversættelse
