Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Source
hi: स्रोत

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Translation
hi: अनुवाद
