Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Source
hr: Izvor

en: Translation
hr: Prijevod
