Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save
is: Vista

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Filters
is: Síur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Translation
is: Þýðing
