Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Filters
ja: フィルター

en: Source
ja: ソース

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Translation
ja: 翻訳

en: Source language
ja: 元言語

en: Add translation
ja: 翻訳を追加
