Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Source
ku: سەرچاوە
