Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Filters
sk: Filtre

en: Source
sk: Zdroj

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Translation
sk: Preklad

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Add translation
sk: Pridať preklad
