Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Source
tr: Kaynak

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Translation
tr: Çeviri

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: Add translation
tr: Çeviri ekle
