Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Filters
az: Filtrlər

en: Source
az: Mənbə

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Translation
az: Tərcümə

en: Source language
az: Mənbə dili
