Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Source
be: Крыніца

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Translation
be: Пераклад

en: Add translation
be: Дадаць пераклад
