Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save
bg: Запази

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри

en: Source
bg: Източник
