Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Filters
ca: Filtres

en: Source
ca: Font

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Translation
ca: Traducció

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Add translation
ca: Afegeix una traducció
