Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save
it: Salva

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Filters
it: Filtri

en: Source
it: Sorgente

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Translation
it: Traduzione

en: Source language
it: Lingua di origine

en: Add translation
it: Aggiungi traduzione
