Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ
