Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Translation
lt: Vertimas
