Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filters
oc: Filtres

en: Source
oc: Font

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Translation
oc: Traduccion

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: Add translation
oc: Apondre una traduccion
