Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Filters
ro: Filtre

en: Source
ro: Sursă

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Translation
ro: Traducere

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: Add translation
ro: Adaugă traducere
