Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Filters
ru: Фильтры

en: Source
ru: Источник

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Translation
ru: Перевод

en: Source language
ru: Исходный язык

en: Add translation
ru: Добавить перевод
