Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
