Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Source
vi: Nguồn

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Add translation
vi: Thêm bản dịch
