Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Role
ca: Rol

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls
