Simple Facebook Pixel (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Statistics
fa: آمار

en: Events
fa: رویدادها

en: Role
fa: نقش

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره
