Simple Facebook Pixel (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Statistics
lv: Statistika

en: Events
lv: Notikumi

en: Role
lv: Loma

en: Entity
lv: Entītija

en: About
lv: Par
