Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Role
hi: भूमिका

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में
