Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Statistics
id: Statistik

en: Events
id: Acara

en: Role
id: Peran

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang
