Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Events
is: Viðburðir

en: Role
is: Hlutverk

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um
