Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Events
pt: Eventos

en: Role
pt: Papel

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Entity
pt: Entidade

en: Purchase
pt: Valor do Pedido

en: About
pt: Sobre
