Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Statistics
uk: Статистика

en: Events
uk: Події

en: Role
uk: Роль

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Entity
uk: Сутність

en: Purchase
uk: Купити

en: About
uk: Про модуль
