Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Events
hu: Események

en: Role
hu: Szerepkör

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás
