Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
it: Statistiche

en: Role
it: Ruolo

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Entity
it: Entità

en: About
it: Informazioni
