Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Events
sk: Udalosti

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o
