Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
