Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Role
tr: Rol

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında
