Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol
