Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Events
he: אירועים

en: Role
he: תפקיד

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות
