Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta8) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Events
ru: Мероприятия

en: Role
ru: Роль

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Entity
ru: Сущность

en: Purchase
ru: Покупка

en: About
ru: Информация
