Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta9) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Events
nl: Evenementen

en: Role
nl: Rol

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Purchase
nl: Kopen

en: About
nl: Over

en: Flag ID
nl: Vlag-ID

en: Facebook Pixel ID
nl: Facebook Pixel-ID
