Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Events
ar: الفعاليات

en: Role
ar: الدور

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول
