Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Statistics
az: Statistika

en: Role
az: Rollar

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında
