Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Role
be: Роля

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб
