Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
