Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Statistics
sv: Statistik

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Role
sv: Roll

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Entity
sv: Objekt

en: Purchase
sv: Köp

en: About
sv: Om
