Simple Facebook Pixel (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Statistics
de: Statistiken

en: Events
de: Veranstaltungen

en: Role
de: Rolle

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Entity
de: Entität

en: Purchase
de: Kaufen

en: About
de: Über

en: Flag ID
de: Kennzeichnungs-ID

en: Exclude admin pages
de: Verwaltungsseiten ausschließen
