Simple Forum (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: comments
ar: تعليقات
